HP ElitePad 900 Specifications. Планшет hp elitepad 900 32gb 3g


HP ElitePad 900 G1 Tablet - Teknik Özellikler

Kablosuz LAN standartları

 • IEEE 802.11a

 • IEEE 802.11b

 • IEEE 802.11g

 • IEEE 802.11n

Birlikte işlerlik

Wi-Fi sertifikalı

Frekans bandı

Veri hızları

 • 802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mb/s

 • 802.11b: 1, 2, 5,5, 11 Mb/s

 • 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Mb/s

 • 802.11n: IEEE 802.11n belirtiminde tanımlandığı şekilde Bant Genişliği, Modülasyon Kodlama Şeması ve kullanılan Koruma Aralığı birleşimine bağlı olarak 6 Mb/s ile 300 Mb/s aralığında 66 olası veri hızı

Modülasyon

 • Doğrudan Sıralı Yayılma Spektrumu

 • DBPSK DQPSK, CCK, OFDM, BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM

Güvenlik1

 • 64 ve 128 bit WEP desteği

 • WPA

 • WPA2

 • donanım hızlandırmalı AES

 • 802.1x kimlik doğrulama türleri EAP-TLS

 • EAP-TTLS

 • PEAP-MSCHAPv2

Alt kanallar

Yerel düzenlemelerle uyumlu frekans bantları ve kanallarla çok uluslu destek

Ortam erişim protokolü

ACK ile CSMA/CA (Çarpışma Önleme)

Ağ mimarisi modelleri

Dolaşım

Erişim noktaları arasında IEEE 802.11 uyumlu dolaşım

Çıkış gücü2

Güç tüketimi

 • Bağlı Bekleme/Uçak modu: 10 mW (BT dahil)

 • Boşta ilişkilendirilmiş: 150 mW

 • Boşta ilişkilendirilmemiş: 50 mW

 • İletim: 2,0 W (maksimum)

 • Alma: 1,6 W (maksimum)

Güç yönetimi

Alıcı hassasiyeti

2,4 GHz:

 • 54 Mb/s: -76 dBm

 • 11 Mb/s: -84 dBm

 • 1 Mb/s: -85 dBm

5 GHz:

 • 54 Mb/s: -76 dBm

 • 6 Mb/s: -90 dBm

 • HT20 MCS15: -71 dBm

Anten bağlantıları

Form faktörü

Özel şerit kartı

Ağırlık

2,3 g (0,081 lb)

Boyutlar

50 x 10 x 4,5 mm (1,96 x 0,39 x 0,17 inç)

  not:

1: Desteklenen güvenlik özellikleriyle ilgili güncelleştirmeler için en son yazılım/sürücü sürümünü kontrol edin.

2: Maksimum çıkış gücü, yerel düzenlemelere göre ülkeler arasında değişebilir.

support.hp.com

HP ElitePad 900 İncelemesi - CHIP Online

 • Uzun mobil kullanım
 • Tam anlamıyla profesyonel
 • Şık görünüm sahibi
 • Aksesuarlar ek maliyet getiriyor

İster mobil durumlarda ister ofisteki masanızda rahatlıkla kullanılabilir olan HP ElitePad 900, bu yönüyle oldukça tatmin edici. Özellikle Genişleme Kılıfı'yla gelen 20 saatlik ek pil ömrü, mobil kullanımlarda büyük kolaylık sağlıyor.

Profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek olan ElitePad 900, sahip olduğu yapısıyla hem tablet hem de masaüstü bilgisayar deneyimi yaşatabilecek imkana sahip.

EDİTÖR'ÜN SEÇİMİTÜMÜ

Profesyonellere özel sunulan ElitePad 900, hem tablet hem masaüstü bilgisayar deneyimi sunuyor.

İşletmeler ve profesyoneller için sunulan HP ElitePad 900, hem masa başında hem de mobil olarak çalışan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiş bir tablet. Aslında HP ElitePad 900'e sadece bir tablet diyemeyiz. Sahip olduğu özellikleri, Windows 8 işletim sistemi ve akıllı aksesuarları ile masaüstü bilgisayar yeteneğine de sahip. Günlük işlerinizi rahatlıkla halledebilmenizi sağlayacak olan HP ElitePad 900, şık tasarımıyla da oldukça iyi görünüyor.

9.2 mm'lik bir kalınlığa sahip olan ve 630 gramlık ağırlığı bulunan HP ElitePad 900, yanınızda her zaman bulundurabileceğiniz bir tablet. Zarif bir tasarıma sahip olan cihazı, ergonomisiyle beğendik. Alüminyum malzemeye sahip kasası ve kalın siyah çerçeveli ekranıyla gayet iyi bir görünüm sunuyor ve aynı zamanda alüminyum kasası ve ön panelinde kullanılan Corning Gorilla Glass 2 ekranıyla da sağlam görünüyor. 10.1 inç büyüklüğündeki ekranı ile 1280x800 piksel çözünürlük üretebilen HP ElitePad 900, 16:10 görüntüleme oranı sunuyor. LED arka aydınlatmalarıyla iyi bir görünüm sergileyen tablet, dokunma deneyimiyle de üst gömlek bir performans sunuyor. Ekranının hemen üstünde görüntülü görüşmeleriniz için 2.0 megapiksellik bir kamera bulundurduğunu ve arka kısmında da 8.0 MP değerinde bir kamerası olduğunu da söyleyelim. Ön kamerasıyla 1080p videolar kaydedebilir ve yerleşik flaşlı arka kamerasıyla da kaliteli fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Ancak arka kameranın konumunu beğenmediğimizi de söylemeliyiz.  Köşelere konumlanmış kameralar ile açı yakalamak zor olabiliyor.

Çevresindeki bağlantı ve düğmelerini alüminyum kasasıyla adeta özleştiren HP ElitePad 900, böylece arabirimleriyle kullanıcıları rahatsız eden tabletlerden değil. Zaten üzerinde pek fazla bağlantı noktası bulundurmayan HP ElitePad 900, geniş bağlantı noktalarını HP ElitePad Genişletme Kılıfı'yla getiriyor. Evet, aksesuarları arasında bir Genişleme Kılıfı bulunduran HP ElitePad 900, burada iki USB, HDMI çıkışı ve SD-MMC kart yuvası bulunduruyor. (Cihazın, kablosuz bağlantı olarak NFC desteği sunduğunu da söyleyelim.) Ayrıca Genişleme Kılıfı'yla tabletin pil ömrünü 20 saate uzatabiliyorsunuz. Böylece tabletin normalde sunduğu 10 saatlik pil ömrünü 20 saat daha arttırabilmeniz mümkün hale geliyor. Bu Genişleme Kılıfı'na ek olarak ayrıca satın alabileceğiniz HP ElitePad Yerleştirme İstasyonu ve HP İnce Bluetooth Klavye ile de tableti tam bir masaüstü bilgisayara dönüştürmeniz mümkün olabiliyor. HP ElitePad 900'ü Yerleştirme İstasyonu'nun üzerine oturtuyor ve bir klavye ve fare ile rahatlıkla çalışabiliyorsunuz. Windows 8 işletim sistemi ve çalışma performansıyla ofis işleriniz için ideal olarak masa başında kullanabiliyorsunuz. Dilediğinizde de aksesuarlarından arındırarak tableti yanınıza alabiliyor ve mobil olarak çalışabiliyorsunuz.

Üzerinde Intel Atom işlemci bulunduran HP ElitePad 900, çift çekirdekli işlemcisiyle 1.5 GHz hız sunuyor. Ancak Intel Turbo Boost ve Intel Hyper-Threading teknolojileri kullanılarak maksimum hızda 1.8 GHz'i görebilen tablet, böylece ofis uygulamalarınız için ideal bir performans alabilmenizi sağlıyor. 2 GB kapasiteli belleğiyle de yeterli seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca üzerinde 64 GB SSD bulunduran tablet, grafik işlemci olarak da Intel GMA kullanıyor. Teknik öğelerini bir arada değerlendirdiğimizde ofis ve günlük kullanımlarınız için rahat bir grafik çizdiği açık.

Ürün Modeli HP ElitePad 900
Ürün Türü Tabletler
CHIP Online Notu 85
Üretici HP
İşletim Sistemi Windows 8
İşlemci Intel Atom Z2760 (Çift çekirdekli)
İşlemci Hızı 1.5 GHz
Ekran Teknolojisi LED (Corning Goriila Glass 2)
Ekran Boyutu 10.1 inç
Ekran Çözünürlüğü 1280 × 800 px
Grafik İşlemci Intel GMA
Bellek (RAM) 2 GB
Dahili Depolama 64 GB
Ön Kamera 2.0 MP
Arka Kamera 8.0 MP
Wi-Fi Var
NFC Var
3G Var
GPS Yok
LTE (4G) Yok
Bluetooth Var
MicroSD Var
HDMI Var
USB Yok
Pil Ömrü 10 saat
Ağırlık 630 gr.
Video Kaydı: 1080p

Alternatifleri

HP ElitePad 900'ün Genişleme Kılıfı'na ek olarak pil almanız da mümkün. Böylece pil ömrünüzü daha fazla arttırabilirsiniz.

www.chip.com.tr

HP ElitePad Teknik Özellikler | Windows 8 Tablet | HP® Resmi Site | HP® Türkiye

Bütün özellikler tüm Windows 8 sürümlerinde bulunmaz. Sistemler, Windows 8'nin sağladığı tüm işlevsellikten yararlanmak için yükseltilmiş ve/veya ayrıca satın alınmış donanım gerektirebilir. Ayrıntılar için http://windows.microsoft.com/tr-TR/ adresine bakın.

© Hewlett-Packard Development Company, L.P. Burada bulunan bilgiler önceden bildirilmeden değiştirilebilir. HP ürünleri ve servisleriyle ilgili garantiler ürün ve hizmetlerle birlikte verilen garanti bildirimlerinde açıklanmıştır. Burada bulunan hiçbir şey ek garanti bildirimi gibi düşünülmemelidir. HP buradaki teknik ya da editoryal hatalardan sorumlu tutulamaz.

1.

Bu sistem Windows 8 sertifikalıdır ve yeni Windows UI'yı (kullanıcı arayüzünü) desteklemektedir. Dahili ekran çözünürlüğü Snap için eşiğin altındadır. Snap, iki Windows Store uygulamasının aynı anda görüntülenmesini sağlayan bir Windows UI özelliğidir. Bu özellik harici 1366 x 768 veya daha yüksek çözünürlük ekran eklenerek etkinleştirilebilir. Tüm özellikler Windows 8'in tüm sürümlerinde mevcut değildir. Sistemler Widows 8'in işlevselliğinden tam olarak yararlanabilmesi için yükseltilmiş ve/veya ayrıca satın alınmış donanım, sürücüler ve/veya yazılım gerektirebilir. http://www.microsoft.com/ adresini ziyaret edin.

2.

Ayrı satılır ya da tercihli özellik olarak satın alınır.

3.

Kablosuz erişim noktası ve internet servisi gereklidir ve dahil değildir. Ortak alan kablosuz erişimi mevcut noktalarla sınırlıdır.

4.

Mobil kablosuz erişim alanı aktif internet bağlantısı ve ayrı satın alınmış data hattı gerektirir. HP mobil kablosuz erişim alanı aktifken, cihazın üzerindeki uygulamalar çalışmaya devam eder ve mobil kablosuz erişim alanıyla aynı data hattını kullanır. Mobil kablosuz erişim alanı data kullanımı ek fiyatlandıraya sebep olabilir. Hattınızla ilgili ayrıntıları kontrol edin. Windows 8 gerektirir.

5.

Güncellemeler için onaylı üyelik ve internet bağlantısı gerekmektedir.

6.

Bahar 2013'te satışa sunulması planlanmaktadır.

7.

Computrace uygulama ajanı kapalı şekilde sevk edilir. Müşteriler tarafından satın alındığında, aktive edilmelidir. Üyelikler farklı yıl süreleri geçerli olacak şekilde satın alınabilir. Servis sınırlıdır. ABD dışındaki bölgelerde bulunurluğu kontrol edin.

8.

Başlangıç kullanıcı kurulumu gerekmektedir.

9.

Yüksek çözünürlüklü imajları görüntülemek için yüksek çözünürlüklü (HD) içerik gerekmektedir.

10.

Microsoft Windows ve başlangıç kullanıcı kurulumu gerekmektedir.

11.

Internet Explorer gerekmektedir. Bazı internet siteleri ve uygulamalar desteklenmiyor olabilir.

12.

HP web uyumlu yazıcı için internet bağlantısı gerekmektedir. Yazıcı HP ePrint hesap kaydı gerektirmektedir. Kablosuz erişim noktası gerekmektedir. Ayrı satılan data hattı ya da kullanım ücreti gerekebilir. Sürücü güncelleme gerekebilir. Daha fazla ayrıntı için www.hp.com/go/eprintsoftware.com adresini ziyaret edin.

13.

Multi-Core belirli yazılım ürünlerini geliştirmek için tasarlandı. Tüm müşterilerin ya da yazılım uygulamaları bu teknolojiden yararlanmak durumunda değildir. Intel® mimarisindeki 64-bit programlama işlemci, yonga seti, BIOS, işletim sistemi, cihaz sürücüleri ve Intel® 64 mimarisi özellikli bilgisayar sistemi gerektirmektedir. İşlemciler Intel® 64 mimarisi etkinleştirilmiş BIOS (32-bit operasyon dahil) olmadan çalışmaz. Performans donanımınıza ve yazılım konfigürasyonlarınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Intel'in numaralandırılması daha yüksek performans ölçüsü değildir.

14.

Sabit diskler için, GB = 1 milyar byte. Gerçek formatlanmış kapasitesi daha azdır.

15.

Yalnızca ElitePad T-Mobile SKU'ları [D3H89UT#ABA, D3H90UT#ABA]. Teklif ayrıntılarının tamamı ve hizmet yükseltme ücretleri için kutudaki bilgilere bakın. 2 yıldan daha uzun süreli hizmet için etkinleştirme gerekir. Hizmet donanımın satın alındığı tarihte başlar ve bazı yerlerde geçerli değildir. 4G bağlantı hızları konuma, çevreye, şebeke koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak farklılık gösterir. Yalnızca ABD'de sunulur.

16.

Windows 7 veya Windows 8 gerektirir.

17.

Konuma dayalı işlevlerin Mayıs 2013 tarihinden itibaren satışa sunulması planlanmaktadır ve etkin LANdesk bakım hizmeti veya satışa sunulduğunda konuma dayalı ayarlarla güncellenmiş LANdesk lisansının satın alınmasını gerektirir.

www8.hp.com

HP ElitePad 900 Specs - CNET

A business-minded Atom tablet with accessories

HP ElitePad 900

Part Number: CNET-ElitePad-900

Display

 • Touchscreen

  Yes (multi-touch)

 • Multi-Touch Display

  Yes

 • LCD Backlight Technology

  LED backlight

 • Diagonal Size

  10.1 in

 • Diagonal Size (metric)

  25.7 cm

 • Native Resolution

  1280 x 800

 • Image Aspect Ratio

  16:10

Miscellaneous

 • Manufacturer Selling Program

  HP Smart Buy

 • Features

  HP BIOS Protection, HP SpareKey

 • Color Category

  black, silver

 • Case Material

  aluminum

Processor

 • Clock Speed

  1.8 GHz

 • Number of Cores

  Dual-Core

 • Type

  Atom

 • Processor Number

  Z2760

 • Manufacturer

  Intel

Memory

Communications

Camera

Networking

 • Data Link Protocol

  Bluetooth 4.0 HS, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, NFC

Input Device

Environmental Parameters

 • Min Operating Temperature

  32 °F

 • Max Operating Temperature

  95 °F

 • Humidity Range Operating

  10 - 90% (non-condensing)

 • Shock Tolerance Operating

  40 g @ 2ms half-sine pulse

 • Vibration Tolerance Operating

  0.75 g @ RMS (random)

Battery

Header

 • Brand

  HP

 • Product Line

  HP ElitePad

 • Model

  900 G1

 • Packaged Quantity

  1

 • Compatibility

  PC

Software

 • Type

  Credential Manager for HP ProtectTools, CyberLink Media Suite, Password Manager, CyberLink Youcam, Device Access Manager with Just In Time Authentication, Drive Encryption for HP ProtectTools, HP Page Lift, HP ProtectTools Security Manager, HP Registration, HP Support Assistant, HP ePrint

System

 • Platform

  Windows

 • Handheld Type

  Web tablet

RAM

 • Technology

  LPDDR2 SDRAM

 • Installed Size

  2 GB

Digital Camera

Audio Input

OS Provided

Dimensions & Weight

 • Width

  10.3 in

 • Depth

  7 in

 • Height

  0.4 in

 • Weight

  22.22 oz

General

Where to Buy

HP ElitePad 900

Part Number: CNET-ElitePad-900

MSRP: $649.00

Visit manufacturer site for details.

CNET earns commissions from these offers.

www.cnet.com

HP ElitePad | Windows 8 özellikli Business Tablet | HP® Resmi Sitesi | HP® Türkiye

HP, Windows ürününü önerir.

İş ve ötesi için gerçek tablete sahip ol.

Son teknoloji ürünü ince ve hafif Windows® 8 tablet1 HP ElitePad ile günlük işlerin ötesine geçin. Üretkenlik parmak uçlarınızda olsun. Daha fazlasını yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış eksiksiz aksesuar takımı2 ile potansiyelini artırın. Kurumsal güvenliğe sahip, başlatması ve yönetmesi kolay HP ElitePad, işinizi ileriye taşır.

Karşınızda iş dünyasına özel tablet

Sıradan tabletin ötesine geçin. Zor işlerinizin üstesinden gelmenizi kolaylaştırdık. Durmayın, geceyarısı ateşini yakın. Zaman dilimi ne olursa olsun.

Esnek özelleştirilebilir seçenekler

HP ElitePad'i yeniden şarj etme endişesi duymadan ek Jacket Pilli2 Expansion Jacket2'ye dönüştürün. Ofisinize geçin ve HP ElitePad masaüstü bilgisayarınız olsun. HP ElitePad Expansion Suite2 gerçek iş tabletini tam bir iş çözümüne dönüştürür.

Operasyonlarınıza güç katın

Var olan iş uygulamaları ve endüstriye özel yazılım için destek ile donanım seçenekleri kolay başlatmayı sağlıyor.

Tüm ElitePad özelliklerini görüntüle

9.2mm

Daha zarif deneyim için ince profil

630gr. (1.5lb)

İstediğiniz yerde çalışabilesiniz diye 630 gr. (1.5lb)'nin altında

64GB

Her şeyi yanınızda taşıyabilmeniz için 64GB14 'a kadar depolama kapasitesi

Corning® Gorilla® özellikli çoklu dokunmatik ekran

8.0MP

Hareket halindeyken canlı görüntüler yakalamak için arka kamera

Önemli özellikler

Daha fazla dokunun

Canlı 10.1" (25.7 cm) 16:10 ekran, kaydırmaya daha az zaman harcamanızı ve daha fazla iş yapmanızı sağlar. Ve, dokunmatik, kalem ya da ses girişi desteği sayesinde size en uygun şekilde çalışabilirsiniz.

Güvende kalın

HP Client Security, HP BIOS Protection and Microsoft Defender3,5 ile virüs saldırılarına ve diğer tehditlere karşı hazırlıklı olun.

Sahaya götürün

Corning® Gorilla® Glass 2 ve işlenmiş alüminyum ile ElitePad çok dayanıklı olmak için üretildi.

Tek dokunuşla inanılmaz üretkenlik

Üretkenlik ve sunum araçlarından mesajlara ve takvimlere, ihtiyacınız olan her şey tek bir dokunuş uzağınızda. HP ElitePad işinizi basit hale getirir.

Söylenti

“…Harika tarzı, kullanıcı deneyimi ve tüketici talebini IT gereksinimleriyle birleştiriyor.”

Todd Bradley, EVP, Baskı ve Kişisel Sistemler, HP

Topluluk

Bunubeğendim

www8.hp.com

Планшетный ПК HP ElitePad 900 G1 - Технические характеристики

ЛВС-стандарты беспроводной связи

 • IEEE 802.11a

 • IEEE 802.11b

 • IEEE 802.11g

 • IEEE 802.11n

Взаимодействие

Сертификация Wi-Fi

Диапазон частот

Скорость передачи данных

 • 802.11a: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Мбит/с

 • 802.11b: 1, 2, 5.5, 11 Мбит/с

 • 802.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54 Мбит/с

 • 802.11n: 66 возможных скоростей передачи данных, начиная от Мбит/с до 300 Мбит/с, в зависимости от сочетания пропускной способности, кодовой схема модуляции, и полосы расфильтрофки, как указано в технической характеристике IEEE 802.11n

Амплитуда

 • Передача широкополосных сигналов по методу прямой последовательности

 • DBPSK DQPSK, CCK, OFDM, BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM

Безопасность1

 • Поддержка 64 и 128-битных WEP

 • WPA

 • WPA2

 • аппаратно ускоренная AES

 • 802.1x типы аутентификации EAP-TLS

 • EAP-TTLS

 • PEAP-MSCHAPv2

Субканалы

Многонациональная поддержка с частотными диапазонами и каналами, соответствующими местному законодательству

Протокол доступа Media Access Protocol:

CSMA/CA (предотвращение коллизий) с ACK

Модели сетевой архитектуры

Роуминг

Роуминг в соответствии со стандартами IEEE 802.11 между точками доступа

Выходная мощность2

 • 13,5 дБм

 • Номинальная

Потребляемая мощность

 • Режим ожидания с подключением/Режим полета: 10 мВт (включая BT)

 • Связанный режим простоя: 150 мВт

 • Несвязанный режим простоя: 50 мВт

 • Передача: 2,0 Вт (макс.)

 • Получение: 1,6 Вт (макс.)

Управление питанием

Чувствительность ресивера

2,4 ГГц:

 • 54 Мбит/с: -76 дБм

 • 11 Мбит/с: -84 дБм

 • 1 Мбит/с: -85 дБм

5 ГГц:

Разъемы антенны

 • Двойная высокоэффективная двухдиапазонная антенна с пространственным разнесением,

 • Вмонтирована в корпус дисплея

Форм-фактор

Дополнительная карта strip

Вес

2,3 г

Размеры

50 x 10 x 4,5 мм (1,96 x 0,39 x 0,17")

  Примечание.

1: Проверьте обновления ПО/драйверов на наличие поддерживаемых функций безопасности.

2: Максимальная выходная мощность может отличаться в зависимости от страны и местного законодательства.

support.hp.com


Смотрите также